سید محمد علی لوح موسوی

به نام خالق هوش
،سلام
من سید محمدعلی لوح موسوی هستم
بنیانگذار دوره وی آی پی در جهان.
وی آی پی مخفف سه کلمه است:
Very Intelligent Person
یعنی شخصیت بسیار باهوش و نابغه

از سال۱۳۸۶ که ۲۱ سالم بود فعالیت حرفه ایم رو با تولید اولین کتاب گویای روانشناسی با نام (مشکلات یا شکلات) شروع کردم. بعد از اون چندین کتاب مختلف در زمینه روانشناسی دین و روانشناسی زندگی نوشتم.
کم کم درون خودم استعداد و شوق زیادی رو در زمینه سخنرانی و آموزش کشف کردم و در سن ۲۲ سالگی شروع کردم به برگزاری سمینارهای روانشناسی در فرهنگسراها و مدارس مختلف. پس از پایان دوره لیسانس در رشته روانشناسی بالینی در دانشگاه تهران مرکز تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل به کشور مالزی سفر کنم و رشته جنسیت و رشد رو در مقطع فوق لیسانس شروع کردم. در کشور مالزی هم در دانشگاهها و سالن همایشهای مختلف چندین سمینار برگزار کردم که با استقبال بسیاری از دانشجوهای مقطع فوق لیسانس، دکترا و حتی فوق دکترا قرار گرفت. وقتی به ایران برگشتم بطور حرفه ای سمینارهای آموزشی روانشناسی رو اجرا کردم. در سن ۲۷ سالگی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان کارشناس روانشناسی چندین برنامه زنده اجرا کردم و بیش از ۵۰۰ سمینار در شهرهای مختلف ایران از جمله کرج، اصفهان و قزوین برگزار کردم. در همین حین چندین کتاب ارزشمند دیگر در زمینه روانشناسی از من به چاپ رسید و همچنین رمانی با نام سارای درون من که در عرض دو روز به چاپ دوم رسید. پس از اتمام مقطع فوق لیسانس در رشته روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور تهران، در سن سی سالگی تصمیم گرفتم بر روی یک موضوع ارزشمند کار کنم تا بتوانم مردم جهان را برای رسیدن به اهدافشون کمک کنم. بیش از ۲۰۰ کتاب رو مطالعه کردم و بعد از ارائه مشاوره به بیش از ۷۰۰ نفر به این نتیجه رسیدم که بر روی موضوع هوش کار کنم.
از دیدگاه گاردنر انسان استعدادهای مختلفی دارد که هر کدام را می توان به عنوان یک هوش در نظر گرفت. ما انسانها میتوانیم با افزایش هوش های مختلف خود، زندگیمان را دگرگون کنیم.
هم اکنون شما عزیزان رو دعوت میکنم تا بصورت حضوری در سمینارهای VIP بطور رایگان شرکت کنید و بعد از گذروندن دوره هوش و نبوغ، از کشور انگلستان مدرک VIP دریافت کنین.
دوستان عزیز ساکن شهرستان یا خارج کشور هم میتونن از برنامه های آنلاین داخل سایت استفاده کنن.
هوش کلامی
هوش عاطفی
هوش میان فردی
هوش درون فردی
هوش مالی
هوش سازمانی
هوش معنوی
هوش اخلاقی
و تمامی هوشهایی که قابل ارتقاء هستند رو میتونیم با یادگیری تکنیک های روانشناسی افزایش بدیم.
از شما عزیزانم دعوت میکنم در جشن خوشبختی زندگیتون شرکت کنین.
اگه راهنمایی خواستین با ما تماس بگیرین:
۲۲۸۸۹۴۴۸
۰۹۳۹۸۰۰۶۹۰۷
ارادتمند همیشگی شما
لوح موسوی